آشنایی با ما

تاریخچه

مجموعه اطلس پیدایش در سال 1379 فعالیت خود را در حوزه توسعه فردی با محوریت آقای سعید حسینیان با 6 نفر شرکت‌کننده آغاز نمود. این فعالیت‌ها سال‌ها در مراکز رسمی کشور ادامه یافت. ارائه کارگاه‌های متعدد در فرهنگسراها و سالن‌های همایش با حمایت داوطلبین برنامه‌ریزی، تدوین و اجرا گردید.

به مدت 10 سال طی تفاهمی بلندمدت با کانون اسلامی انصار اغلب برنامه‌های موسسه فرهنگی اطلس پیدایش از سال 1389 تاکنون در این مجموعه گران‌قدر برگزار شد. موسسه از سال 1394 با کسب مجوز با عنوان موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره اطلس پیدایش به شماره ثبت 34806 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌های فرهنگی، تحقیقاتی و انتشاراتی دیگری به فعالیت‌های خود افزود و متعهد است این رسالت را در تعاملی سازنده با جامعه تداوم بخشد.

داوطلبین

مهم‌ترین واصلی‌ترین بخش فعالیت‌های موسسه اطلس پیدایش عزیزانی هستند که کاملاً به ‌صورت داوطلبانه، حمایت‌های بی‌دریغ خود را از ابتدای فعالیت تاکنون از ما دریغ ننموده‌اند و ما بر آنیم که جایگاه شرافتمندانه این عزیزان را پاسداری نموده و تعهدشان را در توسعه فعالیت‌های پرورشی موسسه جامه عمل بپوشانیم.

کلیه شرکت‌کنندگان کارگاه عبور می‌توانند فعالیت داوطلبانه در بخش داوطلبین را به ‌صورت حضوری و غیرحضوری تجربه کنند.

این فعالیت داوطلبانه همراه با دستاوردهای اجتماعی ارزشمند و تأثیرگذار دارای آموزش‌های ویژه‌ای در حوزه توسعه فردی و ایفای تعهدات اجتماعی می‌باشد. توصیه می‌کنیم به دست‌نوشته و فیلم‌های داوطلبین ادوار گذشته مراجعه و با دقت بررسی نمایید.

لازم به توضیح است که داوطلبین در کلیه فعالیت‌های موسسه از اجرا تا تصمیم‌گیری سهیم بوده و صاحبان اصلی موسسه فرهنگی اطلس پیدایش می‌باشند.

اطلس پیدایش در اکنون

اطلس پیدایش بر آن است با تداوم مسیری که تاکنون پیموده است بر اساس توانمندی‌های بومی‌سازی شده در حوزه فرهنگ و با توجه به اهمیت موضوع انطباق‌پذیری و انعطاف‌پذیری فرد با دنیای پیرامون، فعالیت‌ها و برنامه‌های کاربردی و تأثیرگذار خود را ارائه می‌نماید. ساده‌سازی ارتباطات روزمره انسانی و خلق نگرشی نوین به انسان به منظور بازنمایی و بازسازی توانمندی‌های اصیل انسان در قالب برنامه‌های مختلف فرهنگی امری سخت، ساده است. اطلس پیدایش در سه حوزه توسعه فردی، مدیریت سلامت و بازنگری اساسی به فرهنگ کار برنامه‌های غیر کلیشه‌ای ارائه می‌کند که رضایت بیش از 99 درصد از مشارکت‌کنندگان در کارگاه‌ها گواه این امر مهم و خطیر می‌باشد.

از شما عزیزان دعوت می‌نماییم با در نظر گرفتن وضعیت خودتان در زندگی این سایت را مطالعه نموده و در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد فعالیت‌های موسسه لطفاً با شماره تلفن روابط عمومی (02154932000) تماس حاصل نمایید.

تحقیقات مستقل

این مجموعه پس از چندین تجربه موفق در نظر دارد در راستای تقویت ارتباط منسجم جایگاه با ارزش دانشگاه و جامعه و به جهت انجام مسئولیت‌های اجتماعی موسسه از پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا پس از بررسی و تأیید گروه کارشناسان موسسه حمایت مالی و معنوی انجام دهد. پایان‌نامه‌ها با موضوعاتی در حوزه‌های هوش مصنوعی، محیط‌ زیست، انرژی و هومیوپاتی در اولویت می‌باشد. ضمناً در این بخش، موسسه از حضور حامیان مالی نیز استقبال می‌نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره روابط عمومی موسسه 02154932000 تماس حاصل نمایید.

همکاری با ما

پیشنهاد خود را در زمینه‌های مرتبط لطفاً از طریق ایمیل ceo@atlas-p.org با ما در میان بگذارید.

فعالیت های تکمیلی موسسه

گروه اطلس پیدایش

آلبوم تصاویر

اسکرول به بالا