اطلس بوک

 

با سلام

 

 موسسه فرهنگی اطلس پیدایش در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی خود اقدام به راه اندازی فروشگاه برخط(آنلاين) کتابهای تخصصی هومیوپاتی نموده است.

 

*  صندوق پستي موسسه اطلس پيدايش :  943-14665

 

  

كتاب هاي پيشنهادي

كتاب یک 

نويسنده: دکتر مسعود ناصری 

 

این کتاب مجموعه ای است از شاخه های گوناگون " یک"  علم: فلسفه، عرفان، فیزیک، بیولوژی و پزشکی. به زبانی ساده نوشته شده است و برای اولین بار در دنیا نظریۀ نوینی به نام نظریۀ داناک ارائه می کند که بیولوژی و فیزیک مدرن را به هم پیوند می زند. انسانی را تعریف می کند که شیخ روز روشن با چراغ در جستجویش بود. به انسانی می پردازد که شیخ حتی در تاریکی هم او را می دید، ولی انسانش نمی دانست. تعریفی جدید و بنیادی از سلامتی، بیماری و مداوا ارائه می کند که می رود تا ستون های مداوای قرن 21 را پایه ریزی کند. به دنبال یافتن تعریفی درست برای ((زندگی)) و ((واقعیت)) است! به توجیه و تشریح علت بیماری های اتوایمیون، ایدز، ایدیوپاتیک و.... می پردازد. از آب حیات می گوید؛ آبی که هر چیز می تواند باشد مگر آب. از پندارها می گوید و این که انسان اندیشه است و اندیشه انسان و سر انجام، از بازیابی انسان گمشده شیخ دنیایی دیگر و از نو آدمی!

 


 

کتاب صفر 

نويسنده: دکتر مسعود ناصری 

خواندنی های کتاب صفر:
*سفر در زمان و مفهوم آن
*موجودات با ابعاد بالاتر و برداشت آنها از ما
*چگونه یک اثر هنری شاهکار و یا یک نفر نابغه می شود.
* واقعیت هایی که توهم فرض می شوند و توهم هایی که واقعیت فرض می شوند.
*پیدایش جهان و چگونگی شکل گیری ساختار پیچیده و نظم شگفت آور آن.
کتاب "یک" دنیای شعور را معرفی می کند و کتاب "صفر" بر دنیای مکمل دنیای شعور، یعنی دنیای اجسام مادی تمرکز دارد.

 

کتاب پرسش و پاسخ درباره هومیوپاتی

نویسنده: دکتر غلامرضا عسگری

با همکاری پریسا علوی طباطبایی 

 

مقدمه کتاب:

در طي چند سال تجربه هوميوپاتي به سوال هاي بي شماري از طرف مراجعه كنندگان برمي خوردم كه در مدت كوتاه شرح حال گيري، فرصت پاسخگويي به آنها نبود، لذا بر اين شدم كه كتاب حاضر را به رشته تحرير درآورم تا بتواند جوابگوي انواع سوالاتي كه معمولاً در مراجعه كنندگان شكل ميگيرد باشد. اميدوارم كه اين كتاب راهنماي خوبي براي مراجعه كنندگان خوش شانسي كه ميخواهند هوميوپاتي را تجربه بكنند باشد و كار پزشكان هوميوپاتي را در امر درمان تسهيل نمايد.           

                    هومیوپاتی برای گیاهان

                              بزودی