کارگاه اثر
شماره : 2065

قبل از هر چيز قدرداني بزرگي دارم بابت برگزاري دوره اثر که باعث شد چشم من باز بشه به اينکه چقدر در مورد کار کردن نميدونم و چقدر به اشتباه فکر ميکردم که دارم کار ميکنم در حالي که اينطور نبوده. اين دوره براي من فقط يک دوره شغلي نبود. اين موضوع کامل برام مشخص شد که اين تاثيرگذاري نه تنها در شغلم بايد نمود پيدا کنه بلکه در تمام زندگيم بايد اين رو تعميم بدم. الان فکر ميکنم چقدر عالي همچين دوره اي برگذار شد  و چقدر خوشبخت که سهم من بوده که شرکت کننده اين دوره باشم.  م.ر.

شماره : 2066

8 ماه بود که در مورد شغلم پر از سؤال و سردرگمي بودم و فرصت گفتگو با شما را پيدا نکرده بودم. براي همين زمانيکه سر کلاس بلند شدم بسيار شتاب براي سؤال کردن داشتم و در واقع اون لحظات

 نميتوانستم شما رو بشنوم. ولي مثل هميشه بعد از گذشت چند روز از «کوچ»، خورد خورد در حال متوجه شدن خيلي از نقطات مبهم شغلم شدم و با اختلاف فاز چند روزه گفتگوهاي شما را به ياد آوردم و تازه يک کمي فهميدم داستان چيه. فريباي عزيزم بي نظيري و تا آخر عمر قدردان حضورت در زندگي ام هستم. موقع گفتگو با شما يک جمله در کمال گيج و ملنگي ام گفتم که تنها حرف حسابم بود اينکه «زندگي واقعي ام از بعد از شرکت در دوره شروع شده است.»     عاشقتم  م.ع.

شماره : 2067

سلام

فقط مي خوام بگم اتفاق خوبيه که بعد سي سال زندگي متوجه شدم سالها توان با ارزش خودم از دست دادم که بگم تقصير من نيست! نبود! فريبا جان ممنونم توي جريان عبور و اثر لايه هايي از من کنده شد که  متوجه نبودم. بي نهايت سپاسگزارم. تمام اين اتفاقات يعني رشد. (ورودم به اين فضا) اثر براي من اثر عميقي داشت. وميدونم تداوم داره و تداوم يعني زايش. پ.ک

شماره : 2069

سلام

فريبا جان من در اين کلاس به ايده ها و هدفهاي جديدي رسيدم و به آگاهي هاي زيادي بدست آوردم  و دوست دارم به اين آگاهي اضافه کنم يعني احساس مي کنم برام کافي نيست و بيشتر مي خوام و تصميم دارم در تمام کلاسهاي شما شرکت کنم خصوصاً­­ ياوري و به خاطر اين آگاهي که به من دادي تا آخر عمر مديون شما هستم . قدردانت مي باشم ب.پ.

شماره : 2070

فريبا سلام

بهترين چيزها رو ازت ياد گرفتم. امروز چيزي بهم گفتي که برق گرفتگي اينو بهم القا نکرده بود ولي حرف امروزت  از برق 3 فاز بدتر بود. اميدوارم ديگه اينجوري نباشم  اثرشگفت انگيزه پازل زندگيم رو کامل کردي در دوره قبل  پازل ناکاملي بود ولي اين دوره پازل زندگيم رو کامل کرد و نقشم مشخص شد براي بهترين اثرگذاري      سپاسگزارتم ا.ح.آ.ز.ل.

شماره : 2071

ازت ممنونم که فهميدم دنيام خيلي کوچکيه ازت ممنونم که تونستم بعد از چند ماه   توي سه روز مقاله بنويسم . ممنونم که منو صاحب اثرکردي. س.ا.آ.

شماره : 2072

من هميشه فکر مي کردم که در شغلم موفق هستم و شايد تأثير گذار. ولي اکنون ياد گرفتم که اثري بگذارم بسيار عميق. ياد گرفتم که اثر خود را حک کنم. فريباي عزيزم بخاطر همه چيز ممنونم. فريباي عزيزم بزرگترين اتفاق زندگيم را تو رقم زدي. تولد دوباره ام را مديون تو هستم.       سپاسگزارم. ز.ا.

شماره : 2073

فريبا جانم سلام، دلم نميخواد اثر تموم بشه به قدري موضوع شغلي واسم عمق پيدا کرده و شيرين تر شده که هم‌چنان  دوست دارم ادامه داشته باشه. سمينار فوق العاده اي بود. قدر داني ام از شما و شکرگزاري‌ام از خداوند  به قدري زياد هست که خيلي جاها با ابرازش کم ميارم. فريبا ازت خيلي خيلي ممنونم به خاطر جمله جمله هايي که از تجربه هاي عميق زندگيت  باهامون در ميون گذاشتي. با هر جمله‌ت معناي زندگي واسم زيباتر و پر رتگ تر مي شه. بسيار قدردانتم بابت فرصتي که براي حضور در دفتر موسسه بهم دادي روزي که بهم خبر دادن با حضورم در دفتر موافقت کردي به قدري از شکرگزاري سرشار شده بودم که فقط با سجده و گريه دلم کمي آروم مي گرفت. اميدوارم اون طور که متعهدانه براي سلامتي و آگاهي انسانها ايستادي  بتونم در اين مسير خدمتگزار باشم و لحظه اي دريغ نکنم. سلامت و نيرومند باشي عزيزترين مربي دنيا   ر.س.ق.

شماره : 2074

شما براي من معناي واقعي اثر هستيد.نگاهتون،‌کلامتون، و اينکه حرکتي نمي کنيد اگر اثر توش نباشد مي خوام اين اثرگذاري رو توي  خودم رشد بدم و هر روز اين رو با خودم چک کنم که چه اثري

ميخوام تو اين عالم و کائنات داشته باشم. ميخوام تمرين کنم به اين حضور برسم که قدمي برندارم که اثر و ارزشي  توش پيدا نکنم. قدردان وجودتم و بسيار بسيار سپاسگزام و خدا رو شکر که تو اين

عالم با اين گفتگو آشنا شدم.  27/3/94 د. چ.

شماره : 2075

 سلام

خسته نباشيد از شما قدردانم بابت اينکه منو تو اين دوره پذيرفتيد.  هدف من از شرکت در اين دوره تغيير شغل بود که با گفتگوي شما متوجه شدم که من نياز به تغيير شغل ندارم و آنچه به عنوان شغل در نظر داشتم تنها علاقه من  بود نه شغل من. البته ديدگاه من که فقط ديدگاه من مي باشد منظور از کار شغل و کسب درآمد نيست و شايد نظر و عقيده  شما هم از کار،‌ کار براي خدمت مي باشد. خدمتي که از جنس خدمت خدا به خلق مي باشد و بزرگترين خدمت گزار خداست. خدا را شکر.   ممنونم.         27/3/94  ح.ر.آ.

شماره : 2076

تشکر مي کنم از شما. بعد از دوره اثر فهميدم چقدر بي اثر و غير مسئول بودم نسبت  به کارم و چقدر پر توقع! در فکر تعويض شغل بودم ولي حالا فهميدم جاي درستي  بودم و نادرستي از خودم بوده. اميدوارم جامعه اي سالم و رو به رشد داشته باشيم، که مطمئنم شما و سيستمي که طراحي کرده ايد ، نقش بسيار پررنگي در اين مهم داريد.  پ.پ.

شماره : 2077

بابت تحول شغلي که برايم ايجاد کردي و احساس کردم که به سمت درآمد سالم و تميز حرکت مي کنم و به هيچ قيمتي حاضر نيستم ديگر پول کثيف بدست بياورم ازت قدرداني مي کنم. ع.د.ت.

شماره : 2078

فريباي عزيز

من هميشه مديون شما هستم به خاطر آموزش شما که براي من خيلي در زندگي مؤثر بوده با وجودي که شاغل نبودم ولي تصميم گرفتم در خانه - پيش دوستام و هرجا که حضور دارم اثر هم داشته باشم بايد مؤثر باشم – از شما ممنونم که اجازه داديد من در کلاس شرکت کنم و براي خانمهاي خانه دار هم بسيار مؤثره – من امروز خيلي انرژي گرفتم از شما . حتما از چهره م مشخص بوده اگر اجازه بديد من باز هم در کلاسهاي شما شرکت مي کنم و دوباره بايد منو تحمل کنيد . بي نهايت متشکرم ش.ق.ن.

شماره : 2079

السلام عليکم

سلام ، عجب دنيايي دارم ، داريم و ... خيلي خوشحالم که طي 3 ماه 3 دوره رو گذروندم و قدردانم از خداي مهربانم بابت ايجاد اين فرصت در زندگيم . روز اول رابط? مؤثر عجب آدمي بودم و الان آگاهم عجب آدمي هستم . به نام خدا رو دوباره بايد بگم . عجب دنياي زيبايي داريم. ممنونم فريبا – ممنونم خواهرم که دعوتم کرد و قدردان عالم هستي ام که من رو اينجا آورد براي آگاهي خدا را شاکرم.    به اميد ديدار مجدد و زود     27/3/1394   س.م.ا.