هومیوپاتی کلاسیک
شماره : 2080

نام و نام خانوادگي:  ن. ا.

خوشحالم که به دوره دعوت شدم و هنوز مي دونم که اين راه ادامه داره و تمام نشده اميدوارم که بتونم ادامه بدم خوشحالم که متوجه شدم  چقدر بيمارم  و راه آن را هر چند که خيلي کند پيش مي رم براي داشتن سلامتي ام ولي همين آگاهي و گذروندن اين دوره ها من رو خيلي سرحال تر و سلامت تر کرده ... باز هم از تمامي زحمات شما و دکتر ناصري و سباي عزيز و دکتر دهقان از صميم قلب قدردان و ممنونم اميدوارم بتونم به اندازة خودم در سلامتي اطرافيانم سهيم شوم.

شماره : 2081

نام و نام خانوادگي:  گ. ق.

سلام  دوره خيلي براي من كار كرد من خيلي راضي بودم خيلي  خيلي با خودم بيشتر آشنا شدم با بيماري با سلامتي كه اصلاً سلامتي چيه. فهميدم كه چقدر بيماري دارم. و ترس از بيماري رو ديگه ندارم و سر هر چيزي دكتر نميرم ديگه و الان خيلي وقته كه اصلاً قرص    نمي خورم . مي خواستم قدرداني كنم از سبا از طيبه و آقاي دکتر ناصري كه اين دوره رو براي ما اجرا كردين و اميدوارم ادامه داشته باشه دوره ها .

دوستدار شما  گ.

شماره : 2082

نام و نام خانوادگي: م. ش.

با سپاس و تشکر فراوان از تيم مدرّسين با تعهد اين دوره، آقاي دکتر ناصري عزيز، سبا حسينيان و طيبه دهقان با تمام زحمات و دلسوزي ها و تعهدي که در انتقال اين دانش و آگاهي از خود نشان دادند. در مورد گفتگوي من در مورد اين دوره مي تونم يکبار ديگه به جرأت بگم که واقعاً چقدر در دنيا و روزگار من چيزهايي هست که من نميدونستم که نميدونم. و اين علم و آگاهي با اين شکل و از اين زاويه اي که در اين دوره اجرا شد و ارائه شد يعني هم از بُعد فيزيک و رياضي و علم بروز دنيا از زبان يک دانشمند تمام عيار، و هم از بُعد علم خودِ هُميوپات و از زبان دو نفر که زحمات زيادي در اين سالها براي ارائه اين علم کشيده اند (چه زحمات براي يادگيري خودشان و چه انتقال آن - بهرحال احساس زيبايي دارم که يکبار ديگه با دنياي جديدي آشنا شدم که بسيار تأثيرگذار در روند زندگي و آرامش و سلامت من دارد - براي تمام کساني که در اين زمينه زحمت ميکشند آرزوي سلامتي و شادي و مصمم بودن در راهشان رو دارم  

ممنون از همه چي

 

شماره : 2083

نام و نام خانوادگي: ا. م.

دوره ي هوميوپاتي A آغاز آگاهي درمورد سلامتي ام و قرار گرفتن در مسير سلامتي بود . قدردان دکتر ناصري هستم که يک بينش جديد در مورد جهان و هستي در اختيارم گذاشت که گامي در جهت سلامتي ام بود . هم چنين قدردان سبا و خانم دکتر دهقان هستم که اطلاعات بسيار عالي در مورد سلامتي و بيماري در اختيارم گذاشتند. 

با تشکر و احترام

 

شماره : 2084

نام و نام خانوادگي:  م. ب.

خدارو شکر مي کنم که با هوميوپاتي آشنا شدم ... ميدونم که اين آشنايي و نشستن در اين کلاس ها بي دليل نيست ... و به خاطر همين موضوع هم خوشحالم هم شاکر . هوميوپاتي بهترين و زيباترين چيزي بود که تا حالا ياد گرفتم ... فقط ميتونم بگم خيلي خوشحالم ... و حتماً براي يادگيري و آگاهي و رشد بيشتر خودم هوميوپاتي و ادامه خواهم داد . از فريبا عزيز ، سبا مهربان و طيبه دلسوز خيلي خيلي قدردانم . هم چنين از آقاي دکتر ناصري که تمام علم و دانش و آگاهي خودش رو به ما منتقل کرد .

شماره : 2093

نام و نام خانوادگي : ر . ک

دوره هوميوپاتي A براي من چيزي جز دريافت آرامش از جهاني که اونجا زندگي مي کنم ، نبود ... وقتي يکپارچگي جهان رو آگاه ميشي و پي مي بري به اين که تو جدا از اين جهان نيستي و اين جهان جدا از تو نيست ، هشياري يگانه اي به آدمي تزريق ميشه. دوره هوميوپاتي A ، منِ درونم رو خيلي آروم تر کرد و اين رو دريافت کردم که چقدر آگاهي اهميت داره و اينکه رشد هميشه در اولويت بايد باشه ـ اونجايي که شنيدم انتخاب هاي ما به وسعت آگاهي مون افزايش پيدا مي کنه قدردانم خيلي از موسسه اطلس پيدايش دکتر ناصري سبا طيبه ...

شماره : 2094

نام و نام خانوادگي: ر . ا . ط

شرکت در دوره ي هوميوپاتي A باعث تثبيت آموزه هاي دوره ي عبور در من شد . باعث شد ترس من از بيماري ام بسيار کمتر شود و شجاعت پذيرش آن را به من داد . چون تا به حال من حتي در عمق وجودم از پذيرفتن آن عاجز بودم. با سپاس فراوان از تمام شما که هميشه در کنار ما هستيد .

شماره : 2095

نام و نام خانوادگي: ز . د

انقدر حيرت زده هستم که نمي دونم چي بنويسم . فقط در همين حد    مي نويسم که متوجه شدم انقدر کوچک ، کوچک ، کوچک در اين عالم هستم که هيچ دليل و توجيهي براي تمام خودخواهي ها و غرورها ، خودبرتربيني ها و عيب جويي ها و ... پيدا نمي کنم . نمي دونم دنبال چي هستم که انقدر زندگي را براي خودم کوچک تصور مي کنم و احساس مي کنم در جهاني با عظمت هستم و خودم را در گوشه اي زنداني کرده ام.احساس مي کنم کم کم دارم به اندازه قطره هايي بسيار کوچک و ناچيز ، حس رهايي را تجربه مي کنم . اميدوارم روزي به آن برسم .از همه همه همه کساني که من را توي اين مسير حمايت مي کنند بسيار قدردان و سپاسگزارم.          96/7/23    

شماره : 2096

نام و نام خانوادگي: م.س.ک

دانش در رابطه با بيماري و سلامتي در اين دوره بسيار بود. ولي آنچه به جان من نشست تعريف متفاوت از بيماري و سلامتي بود و در طي حضور در کلاس، حس سالم شدن و پي بردن به درون خودم بود.

شماره : 2097

نام ونام خانوادگي : م . ع . ي . ا

به نام خدا سلام -  ويژگي و بهره اي که دوره هوميوپاتي براي من داشت اين بود که بهتر با سلامتي و راه هاي کسب اون براي خودم و خانواده ام آشنا بشم و بدونم به جاي اينکه به بدنم و روحم آسيب برسونم با آگاهي که بدست مي آورم و دارم بتونم سلامتي داشته باشم.

شماره : 2098

    نام و نام خانوادگي:  س . غ . پ . گ

   حس عجيبي درونمه ، کلي انرژي ، کلي هدف هاي جديد کلي حال خوب که نمي دونم چيکار بايد بکنم اين همه نيرو رو. خيلي خيلي حالم خوبه خيلي حس عجيبي دارم احساس مسئوليت شديد که فکر ميکنم چقدر در زندگيم مسئول نبودم .   خوش حالم که اين انتخاب رو کردم که اين دوره رو بيام از ته ته قلبم خوش حالم چون اين انتخاب باعث شد مسير زندگيم رو عوض کنم با يه انرژي ديگه با يه حال خوش ديگه زندگيم رو ادامه بدم و قدردان همه ي کساني هستم که اين   شرايط رو به وجود آوردن که من اينجا حضور پيداکنم . ممنون

شماره : 2099

نام و نام خانوادگي: آ. ص

    " با ياد او “

من تا قبل از اين دوره در رشته هاي مختلفي تحصيل و مطالعه کرده بودم ولي در هيچ رشته بخصوصي سوالهاي بنيادين زندگيم کامل و آنطور که براي من قابل لمس باشد جواب داده نشده بود و کليت مسائل برام گنگ و مبهم بود و جمع بندي درستي از حيات، زندگي، مرگ، جبر و اختيار، سلامتي، بيماري و علتهاشون نداشتم. در واقع خودم را نمي شناختم. اين دوره نگرش من به همه چيز "همه چيز" را متحول و خيلي زيبا کرد.  به من کمک کرد با جهان و با خودم آشتي کنم و راهکارهاي مستند و قانونمند براي سلامتي خودم و اطرافيانم به من معرفي کرد که فکر نمي کردم اصلا وجود داشته باشند و از تاثير اونها تو زندگي واقعي خودم واقعا متحيرم. تجربه شخصي خودم در مورد خلق امکان حضور در اين دوره با وجود مشکلات متعدد از جمله مالي، نداشتن وقت، داشتن بچه کوچک و مشکل نگه داري از آن، داشتن دو شغل پردردسر و ... براي خودم شگفت انگيز بود. پويش واقعا کار مي کند و خلاقيت راه هاي جديد و امکانات جديدي را به ما مي نماياند. فقط بايد انتخاب کرد.  از تمامي دست اندرکاران اين دوره عميقا سپاسگزارم که به خاطر سلامتي جامعه مردانه ايستاده اند و براي هميشه آرامش خودم را مرهون زحمات شما مي دانم.

شماره : 2100

نام و نام خانوادگي: آ . ف

شايد به جرات بتوانم بگويم موثرترين دوره اي بوده است که از ابتداي عمر تا کنون افتخار شرکت در آن را داشته ام. آرامشي کم نظير را در اعماق وجودم حس مي کنم و بابت آن قدردان تک تک دست اندرکاران اين دوره هستم. گويا تازه در حال درک گوشه هايي از دوره هاي گذشته هستم و زندگي را با کيفيت متمايزي درک مي کنم.

شماره : 2101

نام و نام خانوادگي : پ.م

براي من همه چيز جنس متفاوتي پيدا کرده،صحبت کردن از اين حال بسيار سخت است .       اميدوارم همه بتونن اين حال و راه رو تجربه کنن .     از همه کساني که تلاش کردند   براي ساختن و خلق اين دوره

  نهايت قدرداني و سپاسگزاري رو دارم .                                      

شماره : 2103

  نام و نام خانوادگي:  س . ر

  توضيح اين دوره شايد سخترين کاري هست که ميشه گفت.  تاثيري اين دوره روي من داشت انقدر عميق و دروني بود که احساس مي کنم هيچ جوره نمي تونم با نوشتن بيانش کنم.  يعني تا وقتي کسي نباشه و نشنوه نمي تونه درک کنه حرف من رو .  من تو اين دوره فهميدم چقدر مريضي ها و ضعف هايي دارم که هيچ جوره به عنوان مريضي نگاهشون نمي کردم.  و در آخر اميدوارم روزي برسه که همه ي اطرافيانم بتونن اين حس رو مثل من تجربه کنند .

شماره : 2104

نام و نام خانوادگي: م. م

با سلام و خسته نباشيد به تمام افراد فعال مؤسسه اطلس پيدايش و عرض اينکه چي مي تونم بگم که شايسته اين همه آگاهي براي سلامت و بقاء جامعه بشري در اختيار شرکت کنندگاني که حضورشان اتفاقي نيست و از اين اتفاق زندگي شان بي خبرند با تمام وجود تشکر فراوان را دارم و تجربه ام در اين دوره را تنها با آشنايي به اين دوره و آگاه شدن به مسائل و مفاهيم نمي دانم بلکه مابقي عمرم را در گرو ترويج سلامت هم نوعان که تمام موجودات مي دانم در زندگي خواهم شمرد، از خداي بزرگ شاکرم که اين اتفاق بزرگ را در طول عمرم رقم زد، از اين پس زندگي آرام و شفاف تري خواهم داشت ((به اميد سالم زندگي کردن)).

شماره : 2105

نام و نام خانوادگي: م.د

دوره بسيار پرانرژي بود و انگيزه سرعت حرکت به سمت سلامتي را بسيار بالا مي برد و نگاه هر کسي را نسبت به زندگي و محيط اطراف تغيير مي دهد. از برگزارکنندگان دوره کمال تشکر را دارم و اميدوارم همه کساني که به سلامتي خود اهميت مي دهند بتوانند در اين دوره شرکت کنند.

شماره : 2106

نام ونام خانوادگي: ط .ا

 بنام خداوند بخشنده مهربان  ديدگاه زيباي هوميوپاتي در اين دوره براي من اثبات باورهايي بود که هميشه داشتم اما برايم شفاف نبود. در درونم صداي شان را مي شنيدم، در زندگي ام آن را مي ديدم اما نمي توانستم علمي يا تئوري در موردش گفتگو کنم. هوميوپاتي انگار که همه آنچه بود که در سالهاي زندگي ام مي دانستم وجود دارد. حقيقتي که برايم پنهان بود. جواهري که با زدودن گردوغيار ديدمش. امروز شفاف تر با خودم درمورد هستي گفتگو مي کنم. از فريبا و از همه عزيزان دست اندرکار عميقا ممنونم بابت برگزاري و فراخواندن ما به اين سرزمين. دکتر ناصري وگفتگوهاي شيرينشان انگار که آدم را با خودش و ديگران دوست مي کند. امروز مي دانم که هر بار آگاهي را انتخاب نکنم به خودم دروغ گفتم – پروردگار را شاکرم که قدم هايم را در اين سرزمين قرار داد. بني آدم اعضاي يک پيکرند که در آفرينش ز يک گوهرند

شماره : 2107

نام و نام خانوادگي :  غ . ع . ا

 با سلام و احترام ؛ با همه مقاومتي که اولش بخاطر ترس از هزينه و مرخصي محيط کار داشتم، الان و اين لحظه خيلي خوشحالم که انتخاب درستي داشتم و در اين دوره شرکت کردم. از همه اساتيد گرانقدر دوره سپاسگزارم. به خصوص سبا جان که لحظات کلاس ايشون اونقدر حال خوبي به من مي داد که اصلاً دوست نداشتم تموم شه. اينکه آگاه شدم که تا بحال با جسم و روح و روان خودمون چه ها کرديم آزرده خاطرم مي کنه و خوشحالم که الان يه چيزايي حتي کم مي دونم و اميدوارم بتونم در زندگي خودم و اطرافيانم به کار ببرم. همچنين اميدوارم که مقاومت شرکت در دوره  Bهم در من شکسته شه و بتونم در اون دوره هم حضور پيدا کنم.    ممنون از لطف و مهربوني     همه دست اندرکاران    اين دوره