هومیوپاتی کلاسیک

بسیار مفتخریم که دوره های آشنایی  هومیوپاتی کلاسیک یا طب جایگزین را به جامعه ایرانی معرفی کنیم.
انسان، سلامتی، بیماری کلمات عجیبی نیست و در طول زندگی بشر همواره وجود داشته است، شاید تا کنون معنای کاملی از آن ها ارائه نشده است ولی همیشه سیستم های طبی متنوعی را در جهان پدید آورده است. دیدگاه های گذشته درباره انسان، خود سایه ای عظیم بر درک گسترده ماهیت وجود انسان ایجاد کرده است.
طب هومیوپاتی قدمتی 2000 ساله دارد، اما پایه گذاری هومیوپاتی به شکل مدون در حدود 230 سال قبل صورت گرفت که پس از گذشت بیش از دو قرن، نه تنها در آن خللی ایجاد نشده بلکه بر اساس آخرین تحقیقات دانشمندان این اصول با آخرین نظریه ها در حوزه فیزیک مطابقت دارد.
 بیماری در قسمتهای مختلف انسان، به شکل های متفاوت وجود داشته و به طرق گوناگون خود را نمایان می کند. با توجه به رویکرد کل گرایانه هومیوپاتی و در نظر گرفتن تمامیت فرد به معنای همه جوانب وی از قبیل: فیزیک، احساسات، باورها، تمایلات، خواب و … هومیوپاتی متعهد به پیشگیری و درمان می باشد.
حال ضروری است این روش آزموده را طی مراحلی کارشناسی شده و با اطمینان در جهت آشنایی، ترویج و تحقیق از کلیه جوانب آن را معرفی و توسعه دهیم.

شرکت کنندگان

شرکت کننده دوره آشنایی هومیوپاتی کلاسیک

شرکت کننده دوره آشنایی هومیوپاتی کلاسیک

شرکت کننده دوره آشنایی هومیوپاتی کلاسیک

شرکت کننده دوره آشنایی هومیوپاتی کلاسیک

تجربه شرکت کنندگان

در این جا شما می توانید تجربه افرادی که دوره آشنایی هومیوپاتی کلاسیک را در موسسه اطلس پیدایش گذرانده اند را بخوانید و مشاهده کنید

م . س . ک

دانش در رابطه با بيماري و سلامتي در اين دوره بسيار بود. ولي آنچه به جان من نشست تعريف متفاوت از بيماري و سلامتي بود و در طي حضور در کلاس، حس سالم شدن و پي بردن به درون خودم بود.

گ .ق

سلام  دوره خيلي براي من كار كرد من خيلي راضي بودم خيلي  خيلي با خودم بيشتر آشنا شدم با بيماري با سلامتي كه اصلاً سلامتي چيه. فهميدم كه چقدر بيماري دارم. و ترس از بيماري رو ديگه ندارم و سر هر چيزي دكتر نميرم ديگه و الان خيلي وقته كه اصلاً قرص نمي خورم . مي خواستم قدرداني كنم از سبا از طيبه و آقاي دکتر ناصري كه اين دوره رو براي ما اجرا كردين و اميدوارم ادامه داشته باشه دوره ها .

م . ع . ی

به نام خدا سلام –  ويژگي و بهره اي که دوره هوميوپاتي براي من داشت اين بود که بهتر با سلامتي و راه هاي کسب اون براي خودم و خانواده ام آشنا بشم و بدونم به جاي اينکه به بدنم و روحم آسيب برسونم با آگاهي که بدست مي آورم و دارم بتونم سلامتي داشته باشم.

سمینارها

اسکرول به بالا