پرسش های متداول

پس از اتمام کارگاه پرورشی عبور در پنل کاربری شما لینک درخواست حضور در افراد داوطلب فعال میگردد. شما میتوانید این فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید.
تاریخ پذیرش افراد داوطلب از سوی موسسه اطلاع رسانی خواهد شد و دران تاریخها درخواستها بررسی میشود و دسترسی شما به صفحه افراد داوطلب فعال میگردد.

شما پس از عضویت در افراد داوطلب و مشارکت فعال در آن میتوانید درخواست عضویت در مسئولین داوطلب را بدهید و در تاریخی که از سوی موسسه اطلاع رسانی خواهد شد، پذیرش مسئولین داوطلب انجام خواهد شد سپس ورود به مسئولین داوطلب صورت خواهد گرفت.

درصورتی که نام کاربری خود را فراموش کرده اید لطفاً در قسمت ارتباط با موسسه درخواست خود را مطرح نمایید تا حداکثر 2 روز کاری رسیدگی شود.
درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید در قسمت ورود اعضا، رمز عبور خود را فراموش کرده ام را کلیک نمایید تا رمز عبور جدید برایتان ایمیل گردد.

خیر امکان پذیر نیست.
نامنویسی اولیه از طریق سایت با ارسال فرم و پرداخت شهریه پیش از جلسه پذیرش ضروری است.

امکان کنسل کردن نامنویسی و استرداد شهریه تا قبل از حضور در جلسه پذیرش امکانپذیر است.
پس از شرکت در جلسه پذیرش امکان کنسل کردن و استرداد شهریه وجود ندارد.

خیر امکانپذیر نیست.
برای هر فرد ضروری است که برای شرکت در کارگاهها ساختار نامنویسی و پذیرش را سپری کند تا بتواند در کارگاهها شرکت کند.

پایان مهلت نامنویسی مشخص نیست زیرا ممکن است در پذیرش آتی ظرفیت تکمیل گردد. در صورت تمایل نامنویسی خود را در سایت انجام داده تا بتوانید در کارگاه شرکت کنید.

امکان حضور به صورت آنلاین در کارگاههای پرورشی وجود ندارد اما این امکان برای کلاسهای هومیوپاتی گیاهان و حیوانات وجود دارد.

از طرف موسسه طی روزهای آتی با شما تماس گرفته خواهد شد.

اسکرول به بالا