کارگاه اثر

کارگاه اثر در دیدگاه شغلی شما انجام کاری می‌باشد. اما شغل، درآمد، تخصص و سابقه تمامی اینها مفهوم دیگری را برای شما پدیدار می‌کند.
یا کارگر هستیم یا کار‌فرما با هر هویتی که باشیم کار می‌کنیم، دیدن آینده‌ی شغلیمان بسیار کار سختی می‌باشد متوجه باشیم، تخصص کافی نیست.
لازم است که ما علاقه‌مند به کار کردن باشیم نه نوع فعالیت، تا بتوانیم مطابق ارزش‌هایمان کار کردن را ایجاد کنیم و به عنوان بلندترین برنامه زندگیمان، طرحی جذاب برای شغلمان ترسیم کنیم.
فانوس دریایی علامتی بسیار روشن و مشخص برای یک کاپیتان می‌باشد تا بداند کشتی هنوز روی آب شناور می‌باشد و مسیر را می‌پیماید.
کشتی‌هایی با اندازه‌های مختلف در اقیانوس سرمایه‌ها همچنان به سمت پیدا کردن جهت، سرگردان و پرتلاطم در حال جنب و جوش می‌باشند. برای شغلتان وقت بگذارید ولی برای انجامش فقط کمی وقت لازم است.
ارزش‌هایتان را تولید کنید و به همکاران، مخالفان، بی‌طرفان، رقبا، حریفان و حامیانتان در همکاری، شناخت پیدا کنید.  

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان کارگاه اثر

ایمان نظر علی
شرکت کننده کارگاه اثر

شرکت کننده کارگاه اثر

مهنوش اسدی
شرکت کننده کارگاه عبور

تجربه شرکت کنندگان

از شما دعوت می کنیم تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 س . ر

شغل: مهندس ناظر

اثر ، شايد تنها چيزي كه قبل از اين دوره به ذهنم مي‌رسيد در ارتباط با پول درآوردن بود. ولي اين دوره به من نشون داد كه شغل و كار فقط پول درآوردن نيست. شايد در آخر رسيدن به اون پول باشه ولي خيلي مسائل ديگري هست كه جدا از كار درون زندگي هم تأثير گذاره. ارزش. چيزي كه فريبا براي ما يادآوري كرد ارزشي كه نه فقط توي كارمون بلكه درون زندگيمون هم گمش كرده بوديم اميدوارم روزي برسه كه همه‌ي آدم‌ها رشد كنند.

ک . ک

شغل: كارشناس طراحي واحد برق

بعد از حدود 9 سال به اصطلاح كار كردن و انجام وظيفه كه قبلا حكم ارزش داشت برام، صداي تراش خوردنم را مي‌شنوم به اميد اينكه تحت تمرين اين فشارها شفافيت الماس دروني‌ام رو از زير اضافات بيابم. قدردان لحظه لحظه ارتباطم با شما و دوره‌ها هستم و حس ميكنم سال 96 در زندگي من نقطه عطفي خواهد بود كه اميدوارم در باقي عمرم در مسير رشد و آگاهي پويش داشته باشم. به قول بزرگي انسان در زندگي فقط وقتي متولد نمي‌شود كه از شكم مادر به دنيا مي‌آيد بلكه زندگي وادارش مي‌كند كه بارها از شكم خودش متولد شود و من در اين دوره‌ها امكان چنين تجربه‌اي رو پيدا كردم.

م . د

شغل: رئيس هيئت مديره

اثر فراتر از آن چيزي بود كه مي‌انديشيدم ، اثر روش زندگي پس از عبور بود. گويا كه در عبور كشتي زندگي را ساختيم و با اثر آن را به دريا انداختم ، تلاش خواهم كرد تا از آموخته‌هايم نهايت بهره را ببرم.

 

سمینارها

اسکرول به بالا