کارگاه مسئولین داوطلب

مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش فعالیت‌های موسسه اطلس پیدایش عزیزانی هستند که کاملاً به‌ صورت داوطلبانه حمایت‌های بی‌دریغ خود را از ابتدای فعالیت تاکنون از ما دریغ ننموده‌اند و ما بر آنیم که جایگاه شرافتمندانه این عزیزان را پاسداری نموده و تعهدشان را در توسعه فعالیت‌های پرورشی موسسه جامه عمل بپوشانیم.

کلیه شرکت‌کنندگان کارگاه عبور می‌توانند فعالیت در بخش داوطلبین را به‌ صورت حضوری و غیرحضوری تجربه کنند.

این فعالیت داوطلبانه همراه با دستاوردهای اجتماعی ارزشمند و تأثیرگذار دارای آموزش‌های ویژه‌ای در حوزه توسعه فردی می‌باشد. توصیه می‌کنیم به دست‌نوشته و فیلم‌های داوطلبین ادوار گذشته مراجعه و با دقت بررسی نمایید.

لازم به توضیح است که داوطلبین در کلیه فعالیت‌های موسسه از اجرا تا تصمیم‌گیری سهیم بوده و صاحبان اصلی موسسه فرهنگی اطلس پیدایش می‌باشند.

داوطلبین

تجربه شرکت کنندگان

از شما دعوت می کنیم تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ا . ر

بودن مسئولين داوطلب زندگي منو به جايي برد که تصورشم هيچ وقت نمي‌کردم.مسئولين داوطلب بهم خودخواه نبودن و ياد داد که فکر کنم بزرگترين دستاورد همه عمرمه مسئوليت خودم و خانواده خودم و خانواده همسرم و خيلي هاي ديگه رو قبول کردم.ناباورانه هايي رو انجام دادم که هنوزم حيرت ميکنم که من انجامشون دادم.از اون همه غم و گلگي از دنيا و کائنات ، عشق ورزي و ياد گرفتم و سپردن و دارم ياد ميگيرم.

و . ح

قبل دوره يك زن غرغرو و خودخواه و ناتوان و ترسو و افسرده و غمگين و مرده بودم.خانوداه اى بدون ارتباط و …دوره رو سال90 گذروندم و به لطف خدا همون موقع هم عضو مسئولين داوطلب شدم.ديدم خيلى تغيير كرد و آروم آروم زنده شدم و نفس كشيد.الان با هم در ارتباطيم، مى تونيم به هم اهميت بديم و گفتگو كنيم.درك كنيم و لذت مى بريم و …

ف . خ

ساعت ها زمان و ده ها صفحه لازم دارم تا بگم چي بودم و چي شدم و چه اتفاقاتي برام افتاده.از اينکه همه اتفاقات برام حل نشدني و بزرگ بودن، از اينکه توقع داشتم همه بهم توجه و ترحم کنن، از اينکه هيچ کسي رو جز خودم نمي ديدم و دوست نداشتم، توي اين چند ساله از بزرگترين دستاوردهام اين بود که خانواده ام و تموم اطرافيانم خيالشون راحته که ف  کجاست و چيکار ميکنه و حتي ديگه نگرانم نيستن، از بزرگترين دستاوردهام اينه که شروع کردم به ديدن غير از خودم، از بي اعتباري به اعتبار تبديل شدم، از يه آدم احساسي غير قابل کنترل به يه آدم يه کم قابل مديريت تر تبديل شدم، از يه دختر سرکش حرف گوش نکن، به يه فردي که کمي شنوا شده ومشورت ميگيره تبديل شدم، الان ديگه برام خيلي سخت نيست که در مورد نقاط ضعف خودم بشنوم، و…

 

سمینارها

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
نمایش تمامی دیدگاه ها
اسکرول به بالا