کلاس آشنایی هومیوپاتی حیوانات

این دوره‌ها در سال یک بار و طی 3 مقطع آموزشی و به صورت کلاسِ یک روزه برخط (آنلاین) برگزار می‌شود.

  • کلاس”آشنایی هومیوپاتی حیوانات و گیاهان “
  • کلاس”مقدماتی هومیوپاتی حیوانات و گیاهان “
  • کلاس”پیشرفته هومیوپاتی حیوانات و گیاهان “

کلاس “آشنایی هومیوپاتی حیوانات در تاریخ ۱۴ مرداد ماه و کلاس آشنایی  هومیوپاتی گیاهان در تاریخ ۱۵ مرداد ماه 1399 از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۷:۳۰ برگزار خواهند شد.

کلاس‌ها به صورت غیر حضوری (آنلاین) تشکیل خواهد شد.برای گذراندن کلاس‌های مقدماتی و پیشرفته حضور در کلاس آشنایی ضروری است.اطلاعات کلاس‌های مقدماتی و پیشرفته متعاقباً اعلام خواهد شد.پس از گذراندن کلاس از طرف مؤسسه به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا می‌گردد.

شرایط سنی برای شرکت در کلاس حداقل 16 سال می باشد.

مشاهده فیلم “مستند هومیوپاتی” و فیلم “مقدمه ای بر هومیوپاتی کلاسیک توسط دکتر گریگوری” برای گذراندن این کلاس‌ها ضروری است. جهت مشاهده فیلم روی عنوان آن کلیک کنید.

مطالعه کتاب “هومیوپاتی برای گیاهان” برای کلاس‌های هومیوپاتی گیاهان و کتاب “هومیوپاتی برای حیوانات” برای کلاس‌های هومیوپاتی حیوانات ضروری است.

جهت مشاهده و تهیه کتاب کلیک کنید.

در راستای مسئولیت اجتماعی موسسه اطلس پیدایش، 25% تخفیف مختص دانشجویان رشته های مرتبط و اعضای هیئت علمی در نظر گرفته شده است. ارسال مدرک مرتبط هنگام نام نویسی ضروری می باشد.

امکان نام نویسی کلاس آشنایی باهومیوپاتی حیوانات و گیاهان برای ساکنین خارج از کشور با شهریه ۲۰ یورو فراهم گردیده است.

بعد از نام نویسی، شهریه مسترد نمی‌گردد.

کاربران

پیتر گریگوری
امیرعباس جعفری
کامبیز گیور
نیلوفر یوسفی

نظر کاربران

در این جا شما می توانید تجربه افرادی که سمینار و برنامه هومیوپاتی گیاهان را در سال های گذشته در موسسه اطلس پیدایش گذرانده اند را بخوانید و مشاهده کنید.

ه . ک

سال گذشته که در سمینار هومیوپاتی حیوانات شرکت کردم با آقای گریگوری آشنا شدم . شخصیتی متواضع و خوش رو که با اشتیاق فراوان از تجربه مداوای حیوانات با ما ایرانی ها سهیم میشد و کلی لذت بردم.

ن . ق

این سمینار بسیار عالی بود. نگاه عمیق تر به سایر موجودات.

ن . ح

سمینار فوق العاده ای بود که شرکت کردم شنیدن روش هومیوپاتی در مورد حیوانات شیرین بود.

اسکرول به بالا